چاپ        ارسال به دوست

دوره مکالمه زبان آلمانی

آنچه از زبان آلمانی نیاز دارید!

👈آلمانی سطح A1:
مدرس: آقای جمالی
روزهای شنبه و چهارشنبه ساعت 16الی 17:30؛


👈آلمانی سطح A2:
مدرس: آقای کشتگر
روزهای فرد ساعت 17:45 الی19:15؛


👈برگزاری کلاس های خصوصی برای سطوح C1 و C2

👈زبان آلمانی
به زبان صنعتی ترین کشور اروپا سلام کنید ، زبان آلماني زبان علم مهندسی روز است. اگر شما تصمیم به آموختن زبان آلمانی گرفته اید باید گفت که یکی از پر کاربرد ترین زبان های مؤسسه زبان آموزان رادين را انتخاب نموده اید.
آموزشگاه زبان رادین مفتخر به برگزاری دوره های کاربردی مکالمه و آموزش زبان آلمانی است. زبان آلمانی در بین کشورهای اتحادیه اروپا بیشترین تعداد صحبت کننده یعنی حدود 200 میلیون نفر از جمعیت اروپا را شامل میشود. کشور آلمان از بعد صنعتی یکی از قویترین کشورهاست و در عین حال اگر قصد سفر و یا مهاجرت به آلمان را دارید جالب است که بدانید تنها می توانید با دانستن زبان آلمانی با آلمانها ارتباط برقرار کنید چرا که آنها تعصب خاصی روی زبان خود دارند. کشور آلمان قطب مهندسی دنیا محسوب میشود و از این رو بسیاری از مردم در صدد کاریابی به آنجا عزیمت می کنند. آلمان بعنوان دومین کشور بزرگ صادرات محسوب میشود و همچنین در این زمینه در اروپا از رتبه یکم برخوردار است. دانستن زبان آلمانی از لحاظ بازرگانی و تجاری برای اکثر تاجران و بازرگانان ضروری است و نقش کلیدی ایفا میکند. زبان آلمانی جز 3 زبان رسمی اروپا محسوب میشود از این رو آموزش زبان آلمانی نقش بسیار پررنگی را در سراسر دنیا ایفا میکند.

👈اما چرا آلمانی را در مؤسسه زبان آموزان رادين بياموزيم ؟
مؤسسه زبان آموزان رادين نسبت به موسسات آموزش آلمانی دیگرخدمات بسیار متنوعی را ارئه می دهد همچون پشتیبانی هایی که در زیر عنوان می شود.
1. دوره های آموزش آلمانی در مؤسسه زبان آموزان رادين با کتاب های بسیار کامل و جامع Begegnungen برگزار می گردند که در شیراز در انحصار آموزشگاه رادین می باشد .
2. در مؤسسه زبان آموزان رادين برای مکالمه زبان آلمانی سعی در پیشرفت هر چه سریع تر و همچنین مکالمه روان شما می شود.
3. به عنوان مثال از آنجایی که ادامه تحصیل در آلمان نسبت به بسیاری از کشور های اروپایی و امریکایی آسان تر و هزینه تحصیل در آلمان پایین تر است موسسه سعی می کند راهنمایی های لازم را به دانشجویان جهت ارائه مدارک انجام دهد.
4. سی دی های آموزش زبان آلمانی ، نرم افزار های آموزشی آلمانی و هم چنین فیلم های آموزشی آلمانی در صورت نیاز به دانشجویان ارائه می شوند.
5. همچنین در سایت مؤسسه زبان آموزان رادين امکان ارائه نمونه سوالات آلمانی به صورت آنلاین هم وجود دارد.

برای اطلاع از دوره ها و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید .

موسسه زبان رادین بهترین و مدرن ترین آموزشگاه زبان در شیراز

آکادمی مدرن زبان رادین اولین و برترین مرکز آموزش زبان هوشمند جنوب کشور

wWw.Radin-li.com

https://radin24.com/

https://www.instagram.com/radin_institute.official/

شیراز- بلوار دانشجو- نبش کوچه 7


١٠:١١ - پنج شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٩٢    /    تعداد نمایش : ١٤٩٣