دوره هاي تخصصي آمادگي براي آزمون آيلتس  .:IELTS   :.

 

اين آزمون یکی از معتبرترين، با ارزش ترين و جهاني ترين آزمونهاي تخصصي زبان انگليسي براي اقامت در سر تا سر دنيا و تحصيلات عاليه  با شرکت بيش از 2 ميليون نفر در سال مي باشداين آزمون هر 4 مهارت شنيداري، گفتاري، درك مطلب و نوشتاري را ارزيابي مي كند و جهت استفاده به روز و واقعي زبان انگيسي جهت تحصيل و كار در هر مكاني طراحي شده است.اين آزمون شهرت بين المللي دارد ومورد قبول بيش از 8000 سازمان و مركز از جمله مدارس ، دانشگاه ها ، كارفرما ها، مقامات مهاجرتي و افراد متخصص مي باشد.در اين آزمون  مهارت ارتباطي (مكالمه) شما بصورت مجزا (تك نفر) مورد ارزيابي قرار مي گيرد.

 آزمون آیلتس شامل دو نوع آزمون آکادمیک و جنرال میباشد که وابسته به هدف زبان آموز از گرفتن مدرک ایلتس متفاوت میباشند. عموما آزمون آیلتس آکادمیک مناسب متقاضیان ادامه تحصیل و آزمون آیلتس جنرال مختص متقاضیان مهاجرت و اقامت میباشد.

در موسسه زبان رادین تمامی متقاضیان میتوانند فارغ از سطح کنونی زبانی خود و با یاری گرفتن از مشاورین موسسه وارد دوره های گوناگون آیلتس شوند چرا که ما بیش از هر فرد دیگری اهمیت آزمون و محدودیت زمانی متقاضیان را در نظر داریم.

در این مرکز دوره IELTS بر اساس چهار مهارت Listening , Speaking , Reading , Writing به طور تلفیقی و مجزا برگزار میشود.

در مؤسسه زبان آموزان رادین استراتژی ها و تکنیک های لازم  برای ارتقاء زبان آموزانی که قصد شرکت در دوره های آیلتس را دارند، کاملاً به صورت تخصصی آموزش داده می شود.کلاسهای IELTS  با بهره گیری از جدیدترین متد های روز دنیا و بسته های آموزشی متفاوت زیر نظر اساتید مجرب و حرفه ای برگزار می گردد که با شرکت در کلاسهای آمادگی برای آزمون بین المللی آیلتس ما در 30 جلسه نمره 7.5  برای شما بیمه خواهد شد.

موسسه زبان رادین مفتخر به برگزاری دوره های آموزش IELTS ( کلاس آیلتس) در تمامی سطوح و مناسب تمامی داوطلبان این آزمون میباشد. این دوره ها بسته به زمان و سطح شما قابل انتخاب و برنامه ریزی میباشند. این دوره ها دارای انواع گوناگون شامل دوره های 2-4 ماهه ، 6 ماهه و یکساله میباشد.

در موسسه ما و در کلاس آیلتس این امکان را برای شما عزیزان فراهم میسازیم تا حتی از سطوح مبتدی نیز بتوانید در کمترین زمان ممکن از آموزش   IELTS بهره مند شوید و نمره مد نظر خود را بدست آورید. همچنین با برگزاری آزمونهای آزمایشی IELTS این امکان را به تمامی داوطلبین این آزمون میدهد تا قبل از شرکت در آزمون اصلی IELTS و صرف هزینه ی بالا،اطمینان لازم را از آمادگی خود برای شرکت در این آزمون کسب نمایند.

 شما عزیزان همچنین میتوانید به شکل حضوری با مراجعه به دفتر مرکزی موسسه از مشاوره آیلتس و آموزش IELTS به شکل رایگان بهره مند شوید و یا همچنین میتوانید از طریق بخش تماس با ما در خصوص زمان و هزینه های کلاس آیلتس اطلاعات کسب نمایید. مشاورین ما در اسرع وقت به تمامی پرسشهای شما پاسخ خواهند داد.

 

موسسه زبان رادین بهترین و مدرن ترین آموزشگاه زبان در شیراز 

آکادمی مدرن زبان رادین اولین و برترین مرکز آموزش زبان هوشمند جنوب کشور

wWw.Radin-li.com

https://radin24.com/

https://www.instagram.com/radin_institute.official/

شیراز- بلوار دانشجو- نبش کوچه 7